Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika
APKLAUSA
Kokius pieno produktus perkate?
 
DIENOS HOROSKOPAI PALMYROS HOROSKOPAS
lrytas.lt - Horoskopai
lrytas.lt - Sat, 02 Aug 2014 08:49:00 +0300

 • Palmira įspėja dėl padidėjusios infarkto ar insulto grėsmės
  Šeštadienis ir sekmadienis - itin sudėtingos dienos, kai nėra teisių, kai negalima nieko vertinti, teisti, smerkti. Nebent norite, kad ir jus vertintų. Kažkodėl atrodys, jog problemos išsispręs, jei bus ko nors atsisakyta ir bus imtasi esminių permainų. Tai irgi klaidinga pozicija – dabar pervertinsite savo galimybes, neteisingai įsivaizduosite perspektyvą. Tiesiog reikia palaukti (bent jau iki mėnesio antrosios dekados).

 • Rytų horoskopas kitai savaitei išgąsdins Vėžius
  Ožiaragiui žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo finansiniams reikalams, ir ne tik ateinančią savaitę, bet ir visą rugpjūtį. Jeigu jie gerai klosis, tai bus galima imtis namo remonto, palepinti save brangiais daiktais. Tiems, kurie, turėdami šeimą, kažkur ieško nuotykių, patariama ruoštis nemalonumams - abiejuose frontuose.

 • Ramunės horoskopas rugpjūčiui: kai kam loterijose šypsosis sėkmė
  Paskutinis vasaros mėnuo daugeliui Zodiako ženklų bus sėkmingas. Vieni galės smagiai išlaidauti, kitų laukia puikios karjeros perspektyvos, dar trečių - sėkmė loterijoje. Sužinokite, ką žvaigždės žada jums.

 • Palmiros horoskopas savaitgaliui
  Tai itin sudėtingos dienos, kai negalima nieko vertinti, teisti, smerkti. Nebent norite, kad ir jus vertintų. Kažkodėl atrodys, kad problemos išsispręs, jei bus ko nors atsisakyta ir bus imtasi esminių permainų. Tai irgi klaidinga pozicija – dabar pervertinsite savo galimybes, neteisingai įsivaizduosite perspektyvą. Tiesiog reikia palaukti.

 • Palmira įspėja: lemtingą žingsnį atidėkite kitai dienai
  Apgaulingas laikas, kai neteisingai įvertiname realią situaciją, galimus pokyčius, aplinkinių santykį su mumis. Netiks priimti svarbių sprendimų, pradėti naujų darbų, tvarkyti atsakingų reikalų. Blogas laikas susitarimams, įsipareigojimams, reikšmingiems dokumentams tvirtinti. Mažiau vilkitės, nedarykite jokių rimtų išvadų net jei netikėtai pasisektų, jei sulauktumėte ypatingų pasiūlymų (nesvarbu, dalykinių ar romantiškų). Net žaviausi pasiūlymai, gauti šiandien, geriausiu atveju liks tušti, blogiausiu – atneš išbandymus. Tad likite saikingi ir atidėkite kitai dienai lemtingą žingsnį.

Vardadieniai


Vakar : Elena, Ignotas, Sanginas, Vykintė
Šiandien : Almeda, Bartautas, Bartautė
Rytoj : Alfonsas, Guoda, Gustavas, Tautvilas
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS