Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika
APKLAUSA
Kokius pieno produktus perkate?
 
DIENOS HOROSKOPAI PALMYROS HOROSKOPAS
lrytas.lt - Horoskopai
lrytas.lt - Thu, 30 Oct 2014 11:23:00 +0300

 • Rytų horoskopas kitai savaitei
  Ožiaragiams astrologas rekomenduoja atmesti visus pasiūlymus ir tuo labiau neprisiimti jokių finansinių įsipareigojimų. Materialinė sfera kitą savaitę bus nestabili, o visi mėginimai pagerinti padėtį pasmerkti žlugti. Palankios dienos - pirmadienis ir sekmadienis.

 • Astrologė Palmira: kelyje nebūkite pusakliai ir puskurčiai
  Pakilimo metas: būsite kupini jėgų, naujų sumanymų, tad susimąstykite apie savo didžiąsias svajones ir imkitės veikti. Palanku spręsti darbo, socialines problemas, tvarkyti piniginius, turto reikalus. Tiks kreiptis į šefą ar valdininkus, visuomenines organizacijas su prašymais bei pasiūlymais. Gera diena prisiimti įsipareigojimus, įvairiems susitarimams, svarbiems dokumentams tvirtinti, tiesa, jei jie gerai apgalvoti ir tinkamai parengti.

 • Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, spalio 30 d.
  Pakilimo metas: būsite kupini jėgų, naujų sumanymų, tad susimąstykite apie savo didžiąsias svajones ir imkitės veikti. Palanku spręsti darbo, socialines problemas, tvarkyti piniginius, turto reikalus. Tiks kreiptis į šefą ar valdininkus, visuomenines organizacijas su prašymais bei pasiūlymais. Gera diena prisiimti įsipareigojimus, įvairiems susitarimams, dokumentams tvirtinti, tiesa, jei jie gerai apgalvoti ir tinkamai parengti. Neskubėkite žadėti, įsipareigoti, viską aiškinkitės iki smulkmenų: galite ko nors nepastebėti, neįvertinti, ir tai virs ilgalaike problema. Nepamirškite, kad šios dienos susitarimai tvirti – norite ar ne, bet likimas jus privers tai įvykdyti.

 • Palmira žada, kad seksis išjudinti įstrigusį reikalą
  Tai gerų susitikimų, naudingų pasiūlymų diena – tinkamas metas spręsti painias problemas. Palankus metas garsiai, atvirai reikštis, pristatyti visuomenei savo darbus, kūrybinius laimėjimus – galite tikėtis puikių atsiliepimų ir vertingų pasiūlymų. Vis dėlto patys būkite santūresni vertindami asmeninius sugebėjimus – pasisaugokite, kad humoro jausmo stygius neįstumtų jūsų į juokingą padėtį.

 • Palmiros horoskopas trečiadieniui, spalio 29 d.
  Tai gerų susitikimų, naudingų pasiūlymų diena.

Vardadieniai


Vakar : Gelgaudas, Narcizas, Tolvydė, Violeta
Šiandien : Darata, Edmundas, Skirgaila, Skirvydė
Rytoj : Alfonsas, Liudlė, Mąstvilas, Tanvilė
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS