Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika
APKLAUSA
Kokius pieno produktus perkate?
 
DIENOS HOROSKOPAI PALMYROS HOROSKOPAS
lrytas.lt - Horoskopai
lrytas.lt - Wed, 03 Sep 2014 06:00:00 +0300

 • Palmira patarė nežiopsoti: „Sėkmės paukštė sklandys po pietų“
  Vakarykštė įtampa palengva sklaidosi, viskas kiek aprimsta, nors šiandien, rugsėjo 3-iąją, iki 16val. tęsiasi kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių. Tad painiava, klaidos, ypač profesinės, vis dar tikėtinos.

 • Palmiros horoskopas trečiadieniui, rugsėjo 3 d.
  Vakarykštė įtampa palengva sklaidosi, viskas kiek aprimsta, nors iki 16 val. tęsiasi kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių, tad painiava, klaidos, ypač profesinės, vis dar tikėtinos. Nereikėtų skubinti įvykių, imtis naujų darbų bent jau iki 16 val.

 • Palmira: nepradėkite nieko nauja, šiandien - klaidinantis metas
  Apgaulingas metas, kai nestinga jėgų, pasitikėjimo savimi, tačiau deficitu tampa sugebėjimas blaiviai vertinti situaciją. Tai iliuzijų diena, ne taip lengva bus suprasti, kas gerai, o kas ne. Suklysti, ne ten nukreipti savo energiją bus labai paprasta. Todėl geriau nieko nekeisti, nieko nauja nepradėti ir niekam nieko nežadėti, neįsipareigoti.

 • Palmiros horoskopas antradieniui, rugsėjo 2 d.
  Apgaulingas metas, kai nestinga jėgų, pasitikėjimo savimi, tačiau deficitu tampa sugebėjimas blaiviai vertinti situaciją. Tai iliuzijų diena, ne taip lengva bus suprasti, kas gerai, o kas ne. Derėtų orientuotis į save ir mažiau paisyti kitų, tad bent jau pirmą dienos pusę gal ir pavyks neapsigauti, bet po 15 val. labai pasikliauti net ir savo galva nederėtų.

 • Ką žada Ramunės horoskopas rugsėjo mėnesiui?
  Nekenčiate rutinos, bet kartais nuo jos pabėgti tiesiog neįmanoma. Rugsėjį ypač aiškiai pajusite, kad pastaruoju metu jūsų gyvenimas – didelė rutina. Trokšite tai kuo greičiau pakeisti.

Vardadieniai


Vakar : Egidijus, Gytautas, Gytis
Šiandien : Ingrida, Protenis, Steponas, Vilgaudė
Rytoj : Bronislava, Bronislovas, Mirga, Sirtautas
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS