Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika
APKLAUSA
Kokius pieno produktus perkate?
 
DIENOS HOROSKOPAI PALMYROS HOROSKOPAS
lrytas.lt - Horoskopai
lrytas.lt - Tue, 30 Sep 2014 11:51:00 +0300

 • Astrologės S.Liepienės prognozės rugsėjo 30–spalio 6 dienoms
  Kupini energijos, sumanymų ir tvirtomis nuostatomis pradedate žygius. Labai tikėtina, kad tai, ką mato, girdi kiti, tėra išorinis žiežirbų šokis, viduje liepsnote liepsnoja viskas, kas nauja, įdomu. Ir tai reikia realizuoti. Labai tikėti, kad surasite tuos, kurie eis paskui jus kaip paskui šviečiantį ir kviečiantį deglą. Tik gali būti, kad iki savaitės pabaigos liks mažoka pakeleivių, o ir ugnis ims slopti.

 • Palmira: ko tikėtis iš Veneros, patekusios į Svarstykles?
  Nusiraminimo metas – įveiktos kliūtys, nuveikti darbai suteikia pasitenkinimą. Įsivyrauja pusiausvyra. Susitaikymo nuotaikos skatins nuoširdžiau bendrauti. Tiesa, moterims šiandien gali būti ir ne visai malonių staigmenų. Kad patirtumėte mažiau nesklandumų, siekite viską daryti neskubėdami, užsiimti tuo, kas išeina savaime, – ne laikas kovoti už principus, šturmuoti neįveikiamus darbus, kaip ir užsispyrėlių kantrybę.

 • Palmiros horoskopas antradieniui, rugsėjo 30 d.
  Nusiraminimo metas – įveiktos kliūtys, nuveikti darbai suteikia pasitenkinimą. Įsivyrauja pusiausvyra. Susitaikymo nuotaikos skatins nuoširdžiau bendrauti. Tiesa, moterims šiandien gali būti ir ne visai malonių staigmenų. Kad patirtumėte mažiau nesklandumų, siekite viską daryti neskubėdami, užsiimti tuo, kas išeina savaime. Jei šiandien kas nors nepatiks jūsų partneriams, sutuoktiniui, mylimam asmeniui, nesistenkite įtikinti, kad jie klysta ir reikia elgtis kitaip. Tiesa, jei imsite aptarinėti jums svarbius klausimus, susijusius su finansine padėtimi po 19 val. 8 min., viską sklandžiai išsiaiškinsite.

 • Palmira įspėja: jei šiandien padarysit klaidą, ji ilgai atsirūgs
  Savaitė prasideda puikiai – nestigs nei jėgų, nei sėkmės rizikuojant. Imkitės intensyvios veiklos – energijos, įkvėpimo pakaks net patiems sunkiausiems, nemaloniausiems darbams nudirbti. Tik bus svarbu savo užduotis atlikti itin kokybiškai – šios dienos klaidos ilgam trukdys.

 • Astrologės S.Liepienės prognozės rugsėjo 27–spalio 3 dienoms
  Tik nuo jūsų priklauso, ar laivas stovės uoste, ar kels bures. Vėjas palankus visą savaitę. Tik gali būti, kad kapitonui trūks ryžto. Tokią ateinančią savaitę astrologė Skirma Liepienė prognozuoja šiomis dienomis gimtadienį švenčiančioms Svarstyklėms. O kas laukia po kitais Zodiako ženklais gimusių žmonių?

Vardadieniai


Vakar : Salemonas, Tautvydas, Vaclovas, Vientautė
Šiandien : Kęsgailas, Kęsgailė, Michalina, Mykolas
Rytoj : Gytautė, Jeronimas, Sofija, Žymantas
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS