Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika
APKLAUSA
Kokius pieno produktus perkate?
 
DIENOS HOROSKOPAI PALMYROS HOROSKOPAS
lrytas.lt - Horoskopai
lrytas.lt - Sat, 23 Aug 2014 00:01:00 +0300

 • Palmiros horoskopas savaitgaliui
  Šeštadienis tinkamas ne tik skubiems reikalams tvarkyti ir darbams užbaigti, bet ir bičiuliškiems susibūrimams, susitikimams su bendraminčiais. Šeštadienį patartina iš esmės sutvarkyti namus, išnešti šiukšles, šlamštą. Tai svarbus laikas atsiprašyti, taikytis ir grąžinti skolas.

 • Palmira įspėja – laukia kritinis sekmadienis
  Šeštadienis tinkamas ne tik skubiems reikalams tvarkyti ir darbams užbaigti, bet geras ir bičiuliškiems susibūrimams, susitikimams su bendraminčiais. Šeštadienį patartina iš esmės sutvarkyti namus, išnešti šiukšles, šlamštą. Tai svarbus laikas atsiprašyti, taikytis, grąžinti skolas.

 • Palmira pranašauja: šiandien kritęs į purvą, bėdų neišvengsi
  Šiandien - harmoningas laikas, padedantis nusiraminti, atgauti optimizmą, kartu ir poreikį su visais sutarti – bus lengva kitą suprasti, įvertinti, pagerbti. Apskritai geras metas bendrauti, seniems draugiškiems santykiams atnaujinti, taip pat keistis informacija.

 • Rytų horoskopas kitai savaitei žada meilės nuotykius Ožiaragiams
  Kita savaitė Ožiaragiams pažers meilės nuotykių. Vandenių šeimose taip pat pagerės santykiai. Tačiau Dvyniams visiškai neliks laiko širdies reikalams, o Jaučių laukia išbandymai darbe. Ką kitai savaitei žvaigždės pranašauja jums?

 • Palmiros horoskopas penktadieniui, rugpjūčio 22 d.
  Harmoningas laikas, padedantis nusiraminti, atgauti optimizmą, kartu ir poreikį su visais sutarti – bus lengva kitą suprasti, įvertinti, pagerbti.

Vardadieniai


Vakar : Gaudvydas, Joana, Kazimiera, Medeinė
Šiandien : Ipolitas, Karijotas, Rimantė, Zygfridas
Rytoj : Girmantas, Pilypas, Tautgailė
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS