Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika
APKLAUSA
Kokius pieno produktus perkate?
 
DIENOS HOROSKOPAI PALMYROS HOROSKOPAS
lrytas.lt - Horoskopai
lrytas.lt - Sat, 25 Oct 2014 12:07:00 +0300

 • Palmira įspėja: daugeliui gresia meilės santykių aiškinimasis
  Dar stipri Saulės užtemimo įtaka, tad stigs atidos, atsargumo. Kad ir kuo užsiimsite, būkite atsargūs, o bendraudami likite geranoriški. Šeštadienis aktyvus, kartais net agresyvus, tad jei nerasite sau naudingos ir turiningos veiklos, šeiminių problemų sprendimas, meilės santykių aiškinimasis gali tapti neišvengiama „pramoga“.

 • Astrologės S.Liepienės prognozės spalio 25–30 dienoms
  Šiuo metu tarp Zodiako ženklų karaliauja Skorpionas. Jo era prasidėjo spalio 24-ąją ir tęsis iki lapkričio 22-osios. Sužinokite, ką tuo metu gimtadienius švenčiantiems Skorpionams žada astrologė Skirma Liepienė. Prognozės ne tik pakels jūsų nuotaiką, bet ir įspės, ko vengti ir kaip pakreipti gyvenimo įvykius geresne vaga.

 • Palmiros horoskopas savaitgaliui
  Dar stipri Saulės užtemimo įtaka, todėl stigs atidos, atsargumo. Kad ir kuo užsiimsite, būkite atsargūs, o bendraudami likite geranoriški.

 • Astrologė Palmira: šiandien priimtų sprendimų nepavyks atšaukti
  Šiąnakt įvyko Saulės užtemimas Skorpiono ženkle. Dėl to ši diena fatališka – priimtų sprendimų atšaukti bus neįmanoma, o padaryti darbai turės ilgalaikes pasekmes. Geriausia šią dieną skirti būsimiems veiksmams apmąstyti, planams, projektams kurti. Galima ko nors rimta imtis tik su sąlyga, kad tai gerai žinoma sritis ir iš anksto viskas apgalvota.

 • Palmiros horoskopas penktadieniui, spalio 24 d.
  Šiąnakt įvyko Saulės užtemimas Skorpiono ženkle. Dėl to ši diena fatališka – priimtų sprendimų atšaukti bus neįmanoma, o padaryti darbai turės ilgalaikes pasekmes. Geriausia šią dieną skirti būsimiems veiksmams apmąstyti, planams, projektams kurti. Ko nors rimta imtis galima tik su sąlyga, kad tai gerai žinoma sritis ir iš anksto viskas apgalvota.

Vardadieniai


Vakar : Odilija, Ramvydė, Sanginas
Šiandien : Daugailas, Gilbertas, Rapolas, Švitrigailė
Rytoj : Darija, Inga, Vaigedė, Švitrigaila
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS
VETERINARINĮ PATVIRTINIMĄ TURINČIŲ GYVŪNINIO MAISTO TVARKYMO SUBJEKTŲ REGISTRAS